Халықты жұмыспен қамту қағаз жүзінде ғана ма?
RU KZ
476.81
528.4
5.21

Бізбен байланыс

Мекен-жай
КР, г.Астана, ул.Әбікен Бектұров, 4/3
Телефон
+7 702 6094955
Email
aktan.yeltay@gmail.com
WhatsApp
+7 702 6094955

Біздің әлеуметтік желілер

Қазақ тілінен сабақ жоспары: Кейіпкерлердің киімін әшекей бұйымдарын суреттеймін (2 сынып, I тоқсан) » ZHARAR

Қазақ тілінен сабақ жоспары: Кейіпкерлердің киімін әшекей бұйымдарын суреттеймін (2 сынып, I тоқсан) » ZHARAR


Пән: Қазақ тілі
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Өзім туралы
Сабақ тақырыбы: Кейіпкерлердің киімін, әшекей бұйымдарын суреттеймін
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: (оқу бағдарламасына сілтемеу) 2.3.1.1 тірек сөздерді пайдаланып, жеке сурет/сюжетті суреттер арқылы шағын сипаттау/әңгімелеу мәтіндерін құрап жазу
2.5 Мәтін түрлері мен құрылымдық бөліктерін анықтау
Сабақ мақсаттары: Мәтін түрлері мен құрылымдық бөліктерін анықтайды.
Сабақ барысы: Ортадағы шеңберге жиналу.
Күндей жылы бол!
Алмадай тәтті бол!
Доптай көңілді бол!
Айнадай жарық бол!
Сабақтың тақырыбы мен мақсатын таныстыру.
Жағдаяттық тапсырмалар. Жұптық жұмыс.
А) тапсырманы оқы, досыңа кеңес бер.
1. Мен театрға барғым келеді, маған қанда киім кию керек?
2. Мен орманға барғым келеді, маған қанда киім кию керек?
3. Мен тенниске барғым келеді, маған қанда киім кию керек?
4. Мен мектепке барғым келеді, маған қанда киім кию керек?
5. Мен ауылға барғым келеді, маған қанда киім кию керек?
Жұптық жұмыс. Суретпен жұмыс.
А) тапсырманы сипаттап айту
Бағалау парағы: жұптар бір бірін бағалайды.
Оқушының аты жөні:
Жұпта жұмыс істеді Сұрақты түсінді Суретті сипаттады Әңгіме қызықты болды
В) сурет бойынша сұрақтар құрастырады. Жұпта сұрақтарға жауап береді.
Жұмыс дәптерімен жұмыс. 9 – бет, 1 жаттығу.
Тапсырма: бір суретті таңдау, бояу, сипаттап жазу.
Мысалы: көйлек әдемі, қызыл түсті, ұзын, мерекеге киюге арналған....
Топтық тапсырма: Берілген суреттерді топтастырады. Ертегінің басы, ортасы мен аяғын анықтайды.
А) постерге жабыстырып, өз жұмыстарын айтып береді.
В) ертегінің басталуы, орта, аяқталу (немен аяқталатынын өздері атып береді)
Жеке жұмыс. Оқушылар берілген сұрақтарға өз жауаптарын береді.
Мәтін не туралы? (әңгімелеп бер)
Мәтіндегі қыз бен мысық қандай? (сипаттап бер)
Мысық неліктен құйрығынан айырылып қалды?(пайымдау жаса).....


Полную версию материала можете скачать на сайте zharar.com через секунд !!!



Рахмет ретінде жарнамалардың біреуін басуды сұраймын!

Дереккөз: zharar.com
Автор
Мадияр