Серік Сәпиев пен Дәурен Есімханов қызметінен өз еркімен кетті
RU KZ
476.81
528.4
5.21

Бізбен байланыс

Мекен-жай
КР, г.Астана, ул.Әбікен Бектұров, 4/3
Телефон
+7 702 6094955
Email
aktan.yeltay@gmail.com
WhatsApp
+7 702 6094955

Біздің әлеуметтік желілер

Жапырақтың құрылысы мен қызметі. Жапырақтың ішкі құрылысы. Лептесік. Жапырақ фотосинтездеуші негізгі арнайы мүше.

Жапырақтың құрылысы мен қызметі. Жапырақтың ішкі құрылысы. Лептесік. Жапырақ фотосинтездеуші негізгі арнайы мүше.

ҚМЖ: 7.2АМектеп: ОДБАМАТМЛИКүні:23.11.11; 23.11.18Мұғалімнің есімі: Саттыкличева А.К.Сыныбы: 7бҚатысқандар саны:Қатыспағандар саны:Сабақтың тақырыбы:Жапырақтың құрылысы мен қызметі. Жапырақтың ішкі құрылысы. Лептесік. Жапырақ фотосинтездеуші негізгі арнайы мүше. Судың булануы мен газдардың алмасуы.Сабақтың негізделген оқу мақсаты:7.1.2.1-жапырақтың ішкі құрылысын сипаттау, құрылысы мен қызметі арасындағы өзара байланысты сипаттау

Сабақ мақсаттары:

Барлық оқушылар:Оқушылар жапырақтың ішкі құрылысын біледі.Оқушылардың көпшілігі:Жапырақтың ішкі құрылысын түсінеді, топтастырады, салыстырады.Оқушылар кейбір:Оқушылар түрі өзгерген жапырақтарды ажырата алады,суреттегі өсімдіктің жапырақтардың құрылысы мен қызметі арасындағы өзара байланысты түсіндіреді.Бағалау критерилері 1.Жапырақтың негізгі бөлімдерін ата?2.Жапырақ қандай пішіндерден тұрады?3.Жапырақтың сабақта орналасуы?

Тілдік мақсат

Оқушылар:Жапырақтың құрылысымен,қызыметімен танысады.Негізгі сөздер мен тіркестер:Жапырақтың сағағы,тақтасы,қауырсыны,жапырақ қынабы күрделі жапырақтар лептесіктер,тақ қауырсынды,жұп қауырсынды.Сыныптағы диолог/ жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер:Сұрақ-жауап, дереккөздер.Құндылықтарды бағалау Топтық жұмыста-ұжымшылдық,ортақ істің нәтижесіне жауапкершілікпен қарау жеке жұмыс тәжірибеде қолдана алу өзін-өзі реттеу.Пән аралық байланыс География.Алдыңғы бөлім / үй тапсырмасы/Минералды тыңайтқыштар.ЖоспарЖоспарланған уақытСабақта жоспарланған жаттығулар РесурстарСабақтың басталуы:

3 минут

Ұйымдастыру кезеңі:Сәлемдесу,оқушыларды түгелдеу.Психологиялық ахуал орнату.Оқушыларды санмен белгіленген стикермен 2 топқа бөлу.Үлестірмелі қағаздар, сынып журналы,дәптері.Сабақтың ортасы:

8минут

5минут

6минут

Жаңа сабақ: Жапырақ туралы видеоролик көрсетемін.1-тапсырма.Оқулықпен жұмыс. Оқушылар мәтінді оқып болғаннан кейін соң топтастыру әдісі бойынша әр топқа тапсырма беру.І топ:

Жапырақтың ішкі, сыртқы құрылысы

Жапырақтың жүйкеленуі

ІІІ топЖапырақтың сабақта орналасу реті2-тапсырма.Венн диаграммасы арқылы жапырақтың ішкі және сыртқы құрылысын анықтау.

Жапырақтың Жапырақтың ішкі құрылысы ұқсастықсыртқы құрылысыСергіту сәті: видеоролик арқылы Бағалау:

Қорытынды:Үйге тапсырма:

Плакат,маркер.

сұрақтар

АКТ

Сабақтың аяқталуы: 3 минут «Сөздер банкісі» әдісін пайдаланамын. Бұл әдісі бойынша әр топқа жаңа сабақ пен бүгінгі әр топқа сабақта кездескен жаңа сөздері бар банкі беріледі.Соның ішінен жаңа сөздерді топпен ажырату керек. Рефлексия: «Нысана» арқылы белгілеу.

Белсенді қызықты қатысты болдысабақжаңа түсініктіақпарат болдыалдым

Стикер-лер

Автор
Мадияр